Mikołaj

Na dalekiej Północy, wśród wiecznych lodów spowitych łagodnym światłem polarnej zorzy stoi domek. W domku tym mieszka i pracuje Święty Mikołaj.

6 grudnia przyjechał jednak do naszych Przedszkolaków. Już od samego rana dzień  zapowiadał się niezwykle – wszystkie dzieci nasłuchiwały dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Tak, przybył do nas razem ze swoim pomocnikiem oraz z wielkim workiem pełnym prezentów! Dzieci nie tylko otrzymały prezenty, ale także dowiedziały się ile reniferów znajduje się w Mikołajowym zaprzęgu, zobaczyły jak wygląda zorza polarna, a nawet tańczyły i śpiewały razem z Mikołajem i jego elfem. Wszystkie Przedszkolaki obiecały, że będą grzeczne i zaprosiły Mikołaja, aby przyjechał do naszego Przedszkola również w przyszłym roku.

Dziękujemy, Święty Mikołaju! Nie możemy już doczekać się kolejnej wizyty, może przyjdziesz do naszych domów już w wigilię??

Kategorie