Dziesiąte bajkowe tańcowanie na filmową nutę

Po raz kolejny nasze przedszkolaki miały możliwość wyruszenia na gościnne występy do Niepublicznego Przedszkola Bajka, a tematem dzisiejszego spotkanie były „DZIESIĄTE BAJKOWE TAŃCOWANIE NA FILMOWĄ NUTĘ”.

Nasze Wróbelki i Stokrotki były fantastyczne ( jak zawsze ☺️) Pokazały swoje umjejętności taneczne do muzyki z filmów: „Grease” oraz „ Piraci z Karaibów” .

Na koniec występów wszyscy zgromadzeni bili gromkie brawa, a Pani Dyrektor Przedszkola Bajka wręczyła naszym maluchom puchar oraz dyplom. Na zakończenie na dzieci czekał słodki kolorowy deser i wróciliśmy pełni wrażeń do naszego Przedszkola:)
Wielkie 👏👏 dla Naszych Roztańczonych Przedszkolaków.

A niebawem czeka nas kolejny występ tym razem Agorze:)

Łucja Kołodziejczyk
Katarzyna Krupa
Abigail Panek

Kategorie