Rekomendacje

Jestem neurologopedą pracującym w prywatnym gabinecie. W swojej pracy już po raz drugi spotykam się z dzieckiem, które uczęszcza do waszego przedszkola. Za każdym razem rodzice przynoszą mi opinie i diagnozy wystawiane przez Państwa placówkę. Chciałam wyrazić mój wielki podziw dla poziomu sporządzonych dokumentów. Państwa badania i obserwacje są bardzo rzetelne i szczegółowe. Diagnozy dogłębne i skrupulatne, stawiane na podstawie uważnej obserwacji dziecka. Gratuluję doboru specjalistów podchodzących z taką uwagą i rzetelnością do swojej pracy. Dziękuję w imieniu moich pacjentów i innych specjalistów pracujących z nimi. Życzę utrzymania tak wysokiego poziomu pracy i radości z niej. BRAWO!:)

Natasza Arsłanowow Nerologopeda kliniczny

Polski Związek Głuchych – Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu ma zaszczyt przyznać tytuł Przedszkole przyjazne dzieciom z wadą słuchu Niepublicznemu Integracyjnemu Przedszkolu Mokronosek przy ulicy Wrocławskiej 22 w Mokronosie Górnym.

Barbara Teodorczukkierownik ośrodka

 

 

W imieniu organizatorów XXIV Pikniku Oporowskiego. pragnę gorąco podziękować za zaangażowanie i udział w tym wydarzeniu, będącym w tym roku wyjątkową okazją do wspólnego świętowania Wszystkich mieszkańców Osiedla i Parafii św. Anny na Oporowie oraz licznych gości.

Dziękuję wszystkim Przedszkolakom, Ich Rodzicom oraz całemu Gronu Pedagogicznemu za przybycie, urozmaicenie programu występami oraz czynnym uczestnictwem w licznych zabawach, konkursach i innych atrakcjach.

Szczególne podziękowanie składam na ręce Dyrekcji Przedszkola Mokronosek I i II za dostarczenie wszystkim Dzieciom atrakcji w postaci KUCYKÓW, które cieszyły się wielkim powodzeniem, o czym świadczyła dłuuuga kolejka oczekujących.

Mam nadzieję, że XXIV Piknik wpisał się w pamięć wszystkich Dzieci i Dorosłych jako mile spędzony wspólnie czas na świeżym powietrzu i będzie stanowił podstawę do dalszej współpracy z Radą Osiedla Oporów na którą liczę 🙂

Małgorzata OlszewskaCzłonek Zarządu Rady Osiedla Oporów

 

3 Komentarze
 1. Rodzice Marcela i Michała z Kotów i Miśków

  Wczoraj odebrałam Moich Synów z Mokronoska – to był ich ostatni dzień w przedszkolu :(((
  Od poniedziałku ruszają do szkoły.
  Już nam jest smutno, że ten czas tak szybko minął… Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasi synowie trafili do tak fantastycznego miejsca! Bo Mokronosek to miejsce gdzie NAPRAWDĘ najważniejsze są dzieci! Tu daje im się czas na rozwój, swobodę, dobre słowo i uśmiech. Dziękujemy za zabawy w ogrodzie na świeżym powietrzu, za konie, za psy, za piłę nożną, angielski, tenis, glinolandię i chefik. Za Bacha, pyszne jedzenie, wycieczki autokarem, za uroczyste obiady bożonarodzeniowe i wielkanocne. Za bale, konkursy, dyplomy, medale… wymieniać można długo. Dziękujemy Pani Ali i Pani Kasi z Misiów, Pani Laurze i Pani Małgosi z Kotków, Pani Uli – logopedzie, Pani Marysi – psycholog, Paniom Kucharkom, Pani Ewie z sekretariatu i Wszystkim Paniom, które opiekowały się Chłopcami. Pani Dyrektor i Panu Dyrektorowi szczególne podziękowania – świetna robota – GRATULUJEMY PRZEDSZKOLA I DZIĘKUJEMY!!!

 2. Magdalena

  Włochy…. Morze…słońce…plaża….place zabaw…dmuchane zamki… Baseny… Wyspy pirackie… Jednym słowem Raj dla dzieci… A Adam po tygodniu pyta… Mamo kiedy wracamy bo już chce do przedszkola:-) nic dodac, nic ująć:-)

 3. Magda Abramowicz mama Filipa z grupy Jeżyków

  Jesteśmy naprawdę dumni z tego, że nasz synek należy do Mokronoskowej społeczności 🙂
  Przedszkole zachwyca pod każdym względem. Przepiękny ogród, dający upust energii rozbrykanym dzieciaczkom. Kucyki,którymi dzieci się opiekują, pozwalają oswajać się ze zwierzętami i uczą wrażliwości. Psiaki przedszkolaki – fantastyczny pomysł. Dziadek Bach, który uczy wrażliwości muzycznej, oraz mnóstwo innych ciekawych zajęć.
  Edukacja dzieci na bardzo wysokim poziomie, Filip każdego dnia przynosi nowości z przedszkola, wierszyki, piosenki, coraz więcej słów w języku angielskim, świetnie rozwija swoje manualne umiejętności 🙂 Jestem spokojna o Jego późniejsze wejście w życie szkolne, ponieważ edukacja przedszkolna przynosi wspaniałe efekty.
  Początkowo miałam obawy co do adaptacji synka w przedszkolu, gdyż wcześniej 1.5 roku chodził do innej placówki, jednakże wszelkie wątpliwości rozwiały się już pierwszego dnia! Moje dziecko 1wszy raz w życiu przedszkolnym nie chciało wracać do domu i prosił by Go jeszcze zostawić…..wiedziałam wtedy, że to wspaniała decyzja.
  Mijający czas tylko to potwierdził, Filip każdego dnia biegnie do przedszkola z wielką radością 🙂 gigantyczna w tym zasługa całego personelu, ale najbardziej naszych uroczych Pań z grupy Jeżyków :))

  Rozmawiając ze znajomymi,których dzieci uczęszczają do różnych przedszkoli, jestem naprawdę dumna, gdyż mogę się pochwalić najciekawszą ofertą skierowaną do Małych Odkrywców 🙂

  Dziękujemy za to, że nasz synek ma tę możliwość rozwijać swoje umiejętności w Mokronosku!!